mercoledì 14 febbraio 2007

Video nga Festa Janar 2007 Universiadi - Torino

11 commenti:

Anonimo ha detto...

shume interesante!!! komplimente!

Anonimo ha detto...

do ishte bukur ta benim nje feste edhe per San Valentinon, por per fat te keq eshte sezon prodhimesh...provimesh doja te thoshnja!Megjithate festa e ardhshme do te kete shume surpriza...(ju premtojme)
Boh ju uroj Gezuar festen e te dashuruarve...(vitin tjeter me dy ishalla) scherzo!!!

Anonimo ha detto...

uaaaaaaaaaaaaaaa sa e bukur kjo festa e janarit!!!!!sikur ta kisha ditur.....ju lutem o stafi vendosni te gjitha datat e festave te ardhshme ne kete blog...te pakten 1 jave me perpare qe te behen...pleaseeee.........thanks.bye bye

Anonimo ha detto...

Ju paska zbukuruar party-n DJ! Sa hot qenka!

Anonimo ha detto...

KONFERMOHET FESTA E RADHES

DITEN E VERES DMTH ME 14 MARS 2007

STUDENTET
SHQIPTAR
TORINO
prezantojne:

BOLLOKUME PARTY

gjithmone tek PIER 7-9-11 murazzi del po

ora 22:30--23:00
hyrja 5 euro bashke me nje konsumacion.......

Anonimo ha detto...

beni mi qejf ju te italise se ne knej nga amerika na eshte bo mami cdo nje muj kena provime.

Anonimo ha detto...

po tani edhe neve ketej kemi provime por mundohemi te gjejme pak kohe edhe per te bere pak qef kur mundemi........

Anonimo ha detto...

hei po aty vetem studentet lini te futen ju apo mund te futemi dhe ne te shkretet qe punojm....mgjth shume feste e bukur...

Anonimo ha detto...

tani mund te futen vetem studentet ose ato jo studente qe jane ''te shoqeruar'' nga nje student, qe njohin ndonje student dmth....

Anonimo ha detto...

bravo ju te studentet e torinos,
ne studentet e udines non siamo in grado di organizzare eventi simili,
cmq BRAVI...

Anonimo ha detto...

nuk eshte se ju ne udine nuk jeni ''in grado di fa eventi del genere''

duhet vetem pak pasion,ca kohe e lire... duhen edhe ca lek ... dhe ja ku u be