mercoledì 21 febbraio 2007

BOLLOKUME PARTY

Studentet Shqiptar Torino

DITA E VERES - 14 MARS 2007


Mund te lini pershtypjet tuaja mbi festen....

7 commenti:

Anonimo ha detto...

KU HIMBET KESHTU O NJEREZ...
EDHE PROVIMET I KENI MBARUAR... LEVIZNI PRA.

Anonimo ha detto...

Pershendetje te gjithe studentave Shiptare ne Italy. Me behet qefi shume qe beni organizime te tilla me njeri-tjetrin. Ne ktu ne NY bejme organizime te shpeshta po me behet shume qefi qe dhe ne Europe(veqanarisht ne Italy) behen organizime te tilla. Vazhdoni dhe beni qef lol.. jeta eshte e shkurter... Befshi shum shum qefe... me vjen keq qe nuk jam dhe une present... megjithse e visitoi Italine shpesh dhe kam jetuar disa vite dhe me mungon shume.. Muaaahhhh....Manjola nga New York city dhe SHKODRANE PURO!!!

Lisa ha detto...

Pershendetje.... dua tju bej komplimentat e mia sepse keni realizuar festa vertet fantastike,sa keq qe jam larg nga Torino por shpresoj se ndonjeher do jem prezente ne ndonjeren nga festat qe organizoni...

Dhe nje here komplimente
Nga Lisa Itali (vr)

Anonimo ha detto...

hemo po fotot dhe videon e festes se veres.....ku jane?:-) komplimente torinoooooo

Anonimo ha detto...

o stafi!!po ku jane fotot dhe vidjoja e party-s e veres!!!!mos vononi qe ta publikoni.............p.s mjaft me keto lufte midis shoqatave shqiptare ne torino...aman more po ku jemi keshtu.nuk e kuptoj kete gje........o shoqata e tjera mos u marakosuni se leket nuk ja u merr asnjeri prandaj lejeni kete blog te qete dhe pa komente koti.....lereni hapesire edhe te rinjve qe te organizojne dicka te bukur dhe sidomos RINORE.......une personalisht jam shume shume shume e kenaqur qe me ne fund edhe studentet kane 1blog te tille.......KOMPLIMENTI STAFI!!!CONTINUATE COSI :-)ciao

Anonimo ha detto...

keni humbur fare o njerez..........kam 1 ankese te vogel.......foto bejini pak me te qarta.......pastaj atmosfera eshte e njejta ne te gjitha fotot.....pse nuk propozoni qe dritat te jene ne disa ane me te qarta.....ose ta zbukuroni me shume.....tx.....bye bye

Anonimo ha detto...

ashtu eshte ne fakt, jen gati te gjitha njesoj,

nga mesi i muajt do te vendosim edhe videon e ballokume party