sabato 28 febbraio 2009

''BOLLOKUME PARTY'' -trisss !!!!!


pas me shume se nje viti mungese ri-kthehen festat e S-AL-TO

TE MERKUREN ME DATE 11 MARS 2009 ME RASTIN E DITES SE VERES S-AL-TO feat. B.M.P (Ballkan Music Party) PREZANTON :
'' BOLLOKUME PARTY'' trisss

HYRJA KUSHTON 5€ DHE ESHTE E REZERVUAR VETEM PER STUDENTET DUKE PARAQITUR KARTEN E STUDENTIT.


p.s ju lutemi mos ftoni njerez qe nuk jane studente te pajisur me karten e studentit sepse nuk do t'ju lejohet hyrja..

martedì 11 marzo 2008

''THE LAST PARTY EVER...'' --------- ..........E FUNDIT


S - AL - TO
PRESANTON:

''THE LAST PARY EVER''
festa E FUNDIT

Si çdo gje edhe veprimtarivet tona u erdhi fundi......
ju ftojme te gjitheve diten e merkure 19-mars-2008
tek PIER 7-9-11
hyrja vetem per sudentet me athena card (prandaj ju lutemi mos ftoni asnje qe nuk eshte student)

lunedì 12 novembre 2007

INDIPENDENCE DAY PARTY


NE TE NJEJTIN VEND KU KEMI QENE GJITHMONE
ME TE NJEJTIN ENTUZIAZEM
ME PAK ME SHUME ''QEF''
JENI TE MIRPRITUR TE FESTOJME SE BASHKU FESTEN E 28-29 NENTORIT

PER TE GJITHA FEMRAT NJE MBAJTESE CELSASH ME ARUSH DHURATE......

SI GJITHMONE MERR PJESE EDHE BIRRA TIRANA(2X5€)

HYRJA 5 EURO BASHKE ME NJE PIJE

lunedì 28 maggio 2007

EXTRA-comunitarian PARTY

BALKAN BEAT STAFF JU DHURON EUROPEN
gjate festes hidhet shorti per nje bilete A\R me destinacion nje nga kryeqytetet europiane

mercoledì 21 febbraio 2007

BOLLOKUME PARTY

Studentet Shqiptar Torino

DITA E VERES - 14 MARS 2007


Mund te lini pershtypjet tuaja mbi festen....

domenica 14 gennaio 2007

23 Janar 2007 - Pier 7-9-11Foto nga festaNese keni ndonje ankese ose nuk deshironi qe fotot tuaja te shfaqen ne kete blog mund te na kontaktoni ne adresen tone email: StudentetShqiptarTorino@yahoo.com

mercoledì 6 dicembre 2006

Festa - 28 Nentor 2006 TORINO

Video e regjistruar gjate festes se 28 Nentorit 2006

Foto nga festa e 28 Nentor 2006